+357 94 467300 paphos.pl@gmail.com
+357 94 467300 paphos.pl@gmail.com

Downtown Park

Położony obok Kings Mall, kilka kroków od plaży Lighthouse Beach, wzdłuż tętniącej życiem Tombs of Kings Avenue – ważnego połączenia z najważniejszymi atrakcjami Pafos – Downtown Park został zaprojektowany do absolutnej perfekcji. Nowoczesny design, stylowe wykończenia, zintegrowana technologia, przyjazne dla środowiska, zapierające dech w piersiach widoki na morze i wyjątkowa gościnność to podstawowe cechy Downtown Park, które na nowo definiują luksusowe zakwaterowanie na Cyprze.

Będąc świeżą, nowoczesną i niezrównaną alternatywną propozycją Pafos, Downtown Park jest obowiązkową wizytą dla podróżnych, którzy szukają wyjątkowych wrażeń na Cyprze. Relaksujące opalanie się na plaży, wyśmienita tradycyjna kuchnia w pobliżu, wycieczki, zakupy, zwiedzanie i lokalne dziedzictwo znajdują się w odległości spaceru od apartamentu.

Odkryty basen, siłownia i sauna są dostępne dla Gości, którzy dodają energii lub relaksują się.

Niezależnie od tego, czy jest to para szukająca studia z niezrównanym widokiem na morze, czy rodzina szukająca wyjątkowych wrażeń w naszych kabinach executive z bezpośrednim dostępem do basenu, czy też penthousie typu executive z widokiem na morze i jacuzzi – możesz mieć pewność, że stworzymy doświadczenie, którego potrzebujesz.

 

Więcej informacji i rezerwacja 

https://www.downtown-park.com/